به گزارش روابط عمومی دانشگاه گلستان؛ طبق سنوات گذشته مراسم دید و بازدید نوروزی اعضای هیات علمی و کارمندان با رئیس دانشگاه، در تالار شهید مطهری برگزار شد.

     در این مراسم دکتر فرهاد یغمائی ضمن تبریک سال نو، درخصوص عملکرد دانشگاه در سال 95 گزارشی را ارائه نمودند و اظهار امیدواری کردند که با افزایش تلاشها در این سال و حمایتهای همه جانبه دولت به نتایج بهتری در برنامه های توسعه ای دانشگاه دست یابیم.

     در این گزارش به پیشرفت فیزیکی حدود 70 درصدی فضای 22 هزار مترمربعی پروژه های عمرانی پردیس دانشگاه اشاره گردید و خاطرنشان شد که سال 96 تعدادی از پروژه های عمرانی آن پردیس به بهره برداری برسد.

     همچنین در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین جلال مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک سال نو، به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کردند و گفتند: در طول سالهای حیات جمهوری اسلامی در زمینه جنگهای نظامی و سیاسی پیچیده، پیروز شدیم و هم اکنون در جنگهای اقتصادی و فرهنگی درگیر هستیم که با توصیه های حکیمانه معظم له در این زمینه هم به پیروزی خواهیم رسید.

     ایشان در خاتمه سخنان خود به وفاق، نزدیک و همدلی بیشتر همکاران در محیط دانشگاهی تأکید کردند و خواستار رعایت حقوق، ادب و احترام که سبب بالا بردن انگیزه کار گروهی در دانشگاه می شود، شدند.

     در پایان این مراسم دکتر مصطفی رقیمی معاون آموزشی و تحصیلات تکملی دانشگاه به نمایندگی از اعضای هیأت رئیسه سال نو را به اساتید و کارمندان دانشگاه تبریک گفتند و گزارش مختصری از عملکرد این معاونت در سال 95 برای حاضرین ارائه دادند.

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink