فراخوان ثبت نام دانشجویان متقاضی در بیست و ششمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور

پنج شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹

به اطلاع می ­رساند ثبت نام دانشجویان متقاضی شرکت در بیست و ششمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور  آغاز شد.

زمان برگزاری: 31 اردیبهشت ­ماه 1400

مکان برگزاری: دانشگاه مازندران 

 

1) برنامه زمانی امتحانات همراه با سایر اطلاعات مربوط به المپیاد از وبسایت گروه هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه- قسمت المپیادهای دانشجویی قابل دسترسی است.

2) دانشجویان متقاضی جهت ثبت نام تا تاریخ 1400/1/25 درخواست شرکت در المپیاد را جهت بررسی به صورت غیرحضوری به مدیر گروه آموزشی خود ارسال نمایند. این تاریخ غیرقابل تمدید است.

3) شرایط دانشجویان متقاضی شرکت در المپیاد:

  • الف) دانشجویان سال سوم که حائز رتبه اول تا پنجم در بین هم رشته و هم ورودی‏ های خود شده و مواد درسی آزمون المپیاد را در رشته تحصیلی خود گذرانده باشند.
  • ب) دانشجویان سال چهارم که حائز رتبه اول تا دهم در بین هم رشته و هم ورودی خود شده و حداکثر در هشت ترم دانش آموخته شوند و امکان صدور گواهی اشتغال به تحصیل نیمه دوم سال تحصیلی جاری جهت ارائه به دانشگاه مازندران (مرکز منطقه 2) برای آنان وجود داشته باشد.
  • ج) دانشجویان رشته­ های زیست­ شناسی، شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی صنایع می‌توانند در المپیاد غیرمتمرکز سلول­ های بنیادی و مهندسی بافت شرکت کنند.

4) رشته­ های دایر در دانشگاه از گروه ­های 22 گانه المپیاد عبارتند از: زبان و ادبيات فارسی، علوم اقتصادی، حقوق، علوم جغرافيايی، روانشناسی، شيمی، فيزيک، ‏زيست شناسی، رياضی، آمار، علوم زمين، مهندسی برق، مهندسي شيمی، مهندسی عمران، مهندسی ‏مکانيک، مهندسی کامپيوتر، مهندسی صنايع، سلول های بنيادين ومهندسی بافت

5) با توجه به اعلام مهلت پایانی ثبت اسامی متقاضیان در پورتال مرتبط، این دفتر از اعزام دانشجویانی که درخواست خود را پس از مهلت اعلام­ شده ارسال کنند، معذور است.


تعداد بازدید: 303