به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه گلستان، جشن آغاز امامت امام زمان(عج) برگزار شد

شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی دانشگاه گلستان؛ جشن آغاز امامت امام زمان (عج) با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم روح‌بخش به همت کانون قرآن و عترت دانشگاه گلستان به صورت مجازی برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین روح بخش به بیان نکاتی در مورد جایگاه خاص امامت و امام زمان (عج) پرداخت و گفت: امضای تقدیرات به دست امام زمان(عج) است، همچنین امام زمان(عج) و امامان دیگر واسطه فیض هستند.

روح‌بخش با تاکید بر اینکه سربازی حضرت ولی عصر(عج) از حالا برای بانوان و آقایان آغاز شده و مختص دوران ظهور نیست، افزود: سرباز امام زمان (عج) بودن به این صورت است که اخلاق، رفتار، گفتار، کردار و اعمالمان در جامعه گویای آرامش حاصل از بندگی خداوند و اقتدا به ولی عصر(عج) باشد. در واقع این آرامش و این طراوت و نشاط باید به جامعه عرضه شود.

در پایان وی به تکنیک‌هایی جهت قدم برداشتن در مسیر سربازی امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: تکنیک اول، دادن گزارش هفتگی یا ماهانه به امام زمان(عج) و صحبت با ایشان است، تکنیک دوم نیز بالا بردن اطلاعات در زمینه مهدویت و تکنیک سوم تأثیرگذاری در مورد امام زمان(عج) بر روی دیگران است، تکنیک چهارم نیز دعا برای ظهور حجت و دادن صدقه است.

 


تعداد بازدید: 2442