رئیس دانشگاه گلستان: دانشگاه گلستان همسو با دولت تدبیر و امید وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهد واحد ثبت خبر :

سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
 
 
 

 

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر فرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان در آستانه سال تحصیلی جدید و در جمع اصحاب رسانه گزارشی از عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف ارائه کرد.

 

     دکتر یغمائی در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از حمایتهای استانی و کشوری در افتتاح فاز نخست پردیس دانشگاه گفت: از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون شاهد حمایتهای ارزنده ای نسبت به دانشگاه گلستان بودیم که نمونه بارز آن افتتاح دانشکده تعاون به عنوان اولین ره آورد دولت تدبیر و امید بوده است. همچنین همکارانمان در دانشگاه گلستان همسو با اهداف دولت تدبیر و امید وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهد.

 
 

 

     رئیس دانشگاه گلستان در ادامه سخنان خود برخی از دستاوردهای دانشگاه در حوزه پژوهش را برشمرد و افزود: راه اندازی اولین مرکز ابراشیا در کشور، راه اندازی اولین و تنها گروه پژوهشی مطالعات اقوام در کشور، افتتاح دهمین مرکز تخصصی آپا، راه اندازی اولین دفتر استاندارد سازی استان، راه اندازی آزمایشگاه مرکزی و فعال کردن دفتر ارتباط با صنعت بخشی از فعالیتهای صورت گرفته در معاونت پژوهشی دانشگاه است.

 
 

 

     ایشان از رشد قابل توجه جذب اعضای هیأت علمی خبر داد و گفت: مبنای جذب عضو هیأت علمی در دانشگاه گلستان شایستگی و برتری کیفی و توانایی علمی آنها بوده است که در نظر گرفتن همین فاکتورها باعث قرار گرفتن دانشگاه گلستان در رتبه پانزدهم بین 37 دانشگاه جامع کشور شده است.

 

     دکتر یغمائی در خاتمه سخنان خود ضمن توضیح بیشتر درخصوص فعالیتهای عمرانی پردیس دانشگاه، از افتتاح فاز بعدی دانشگاه در پاییز سال جاری خبر داد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد بازدید: 192