معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

ثبت نام پذیرفته شدگان با سوابق تحصيلی (معدل) کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹

ثبت­ نام پذیرفته ­شدگان با سوابق تحصيلی (معدل) کارشناسی ارشد سال 1399 دانشگاه گلستان

ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق روزافزون پذیرفته­ شدگان با سوابق تحصيلی (معدل) کارشناسی ارشد سال 1399، به اطلاع می‌رساند ثبت­ نام از پذیرفته­ شدگان کلیه رشته­ های دانشگاه گلستان به شرح مراحل زیر صورت می ­پذیرد :

مرحله 1: ثبت نام اینترنتی

پذیرفته­ شدگان لازم است جهت ثبت‌نام اینترنتی از روز  چهارشنبه 17 دی ماه لغایت دوشنبه 22 دی ماه به سامانه آموزشی دانشگاه به آدرس https://golestan.gu.ac.ir مراجعه نمایند

نحوه ورود به سيستم ثبت نام غيرحضوری:

۱- به ابتدای شماره ملی خود كاراكترهای U991 اضافه كرده و برای شناسه كاربری استفاده نماييد.

۲- از كد ملی خود به عنوان گذرواژه استفاده كنيد.

شناسه كاربری:     شماره ملیU991 (مثلا U9912239632214)

گذرواژه :              كد ملی

نکته1: چنانچه در ورود به سیستم گلستان به دلیل خارج شدن پیاپی دچار مشکل شده اید فایل پیوست را مطالعه نمایید.

 

نکات مهم:

 الف- پذیرفته ­شدگان عزیز قبل از اقدام به ثبت­ نام اینترنتی از مدارک زیر فایل اسکن شده تهیه نموده و سپس با ورود به سامانه آنها را بارگذاری نمایید:

1- اصل مدرک کارشناسی *
2- عکس پرسنلی رنگی 4×3 
3- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه (ویژه پذیرفته شدگان پسر غیرمشمول)
4- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی بدون قید و شرط سازمان متبوع  (ویژه کارمندان دولت)
3- فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان مخصوص ترم آخر کارشناسی* دریافت فایل (ویژه فارغ التحصیلان سایر دانشگاه ها)

* تبصره­ یک: پذيرفته شدگاني كه به دلايلي قادر به ارائه  اصل مدرك كارشناسي ارشد نمي باشند، لازم است اصل گواهي تاييد شده توسط دانشگاه يا موسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك را تكميل و پس از تاييد دانشگاه محل تحصيل، در زمان بارگذاری و ارسال پستی مدارک ارائه نمایند.

* تبصره­ دو: پذيرفته شدگاني که فارغ التحصیل دانشگاه گلستان بوده و تاکنون مدرک کارشناسی خود را دریافت ننموده اند می توانند با مراجعه به سامانه گلستان با شماره دانشجویی مقطع کارشناسی درخواست پستی مدرک و یا نامه ابطال معافیت نظام وظیفه دهند و پس از دریافت نسبت  به بارگذاری مدرک اقدام نمایند در صورت اضطرار و یا طولانی شدن  فرآیند دریافت می توانید خروجی گزارش 1000 را نیز بارگذاری نمایید.

ب- پرداخت الکترونیکی علی­ الحساب شهریه (ویژه دانشجویان نوبت دوم) به مبلغ 9/000/000 ریال از طريق درگاه هاي پرداخت تعبيه شده در سامانه

ج- پرداخت الکترونیکی هزینه ­های کارت دانشجویی، تغذیه و امور ثبت ­نام به مبلغ 500/000 ریال از طريق درگاه هاي پرداخت تعبيه شده درسامانه

د- پس از انجام مراحل ثبت نام اینترنتی لازم است نسخه چاپی مدارک مورد نیاز از سامانه ثبت نام اینترنتی تهیه شود.

نکته: لطفاً قبل از تهیه نسخه چاپی ترجیحاً فونت های سیستم آموزش گلستان را بر روی سیستم خود نصب نمایید. (دریافت فونت)

ه- معدل مدرك كارشناسي پذيرفته شده بايد با معدل­ی كه قبلا در زمان ثبت نام در سایت سازمان سنجش اعلام نموده اند، يكسان باشد.

و- در هر مرحله ثبت نام و هنگام تحصيل، چنانچه مشخص گردد داوطلب حقايق را كتمان نموده و يا اطلاعات غلط ارائه و واجد شرايط نمي باشد، قبولي وي «كان لم يكن» تلقي شده و طبق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

ز- پذیرفته شدگام مشمول نظام وظیفه لازم است با در دست داشتن کارت ملی و کارنامه قبولی به یکی از مراکز پلیس +10 شهر محل سکونت خود برای ثبت معافیت تحصیلی مراجعه نمایند و رسید آن را همراه با مدارک لازم ارسال نمایند.

ح- کلیه پذیرفته شدگان لازم است  با مراجعه به آدرس های ذیل اطلاعات درخواست شده را کامل نمایند:

 

مرحله 2: ارسال  پُستی مدارک

 

 ارسال پستی مدارک ثبت نامی ار تاریخ 22 دی ماه لغایت 26 دی ماه انجام می پذیرد.

در این مرحله دانشجو بایستی مدارک تحصیلی خود را مطابق با لیست مدارک مورد نیاز ثبت نام فراهم کرده و با تکمیل فرم کنترل مدارک ارسالی، از طریق پست به دانشگاه ارسال نماید. شایان ذکر است کلیه عواقب وجود هر گونه نقص در ارسال مدارک به عهده دانشجو می باشد.

دانشجو بایستی فرم "کنترل مدارک ارسالی" خود را به همراه "مدارک تکمیل شده"  به صورت پستی به آدرس : استان گلستان - گرگان - خیابان شهید بهشتی - دانشگاه گلستان - معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی - بایگانی آموزش - کدپستی 15759-49138 ارسال نموده و بر روی پاکت عنوان "مدارک ثبت نام با سوابق تحصيلی (معدل) کارشناسی ارشد سال 99" قید نماید.

 

نکات مهم :

1- عدم ارسال پستی مدارک در زمان مقرر به منزله انصراف از تحصیل بوده، و ثبت نام اینترنتی داوطلب لغو خواهد شد.

 

 


تعداد بازدید: 2308