دانشکده علوم

برنامه امتحانات نیمسال اول 98-97 به تفکیک روز

دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷

برنامه امتحانات پایان نیمسال اول 98-97

روز اول

شنبه

97/10/22

روز دوم

یکشنبه

97/10/23

روز سوم

دوشنبه

97/10/24

روز چهارم

سه شنبه

97/10/25

روز پنجم

چهارشنبه

97/10/26

روز ششم

شنبه

97/10/29

روز هفتم

یکشنبه

97/10/30

روز هشتم

دوشنبه

97/11/1

روز نهم

سه شنبه

97/11/2

روز دهم

چهارشنبه

97/11/3

 

 

برنامه امتحانی روز اول(شنبه) تاریخ 98/03/18   (دانلود)

ساعت 10-8

شماره کلاس

ساعت 12-10

شماره کلاس

ساعت 13:30-15:30

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

مباحثي در رياضيات و كاربردها(اصغري)

106

مباني آناليز عددي(حسيني)

303

جبر جامع (دكتري)( نوذري)

سالن علیمحمدی

نظريه محاسبه(تجري)

PC

رياضي عمومي2(رياضي)( اونق)

306

توپولوژي جبري1(ارشد)(پاكدامن)

سالن علیمحمدی

ريز ديرينه شناسي(قبادی پور)

102

رياضي عمومي 2( اصغري)

302-301

آناليز تابعي1(دكتري)( ياحقي)

سالن علیمحمدی

فيزيك پايه 2(زمين شناسي)(خواجه نبی)

سالن علیمحمدی

استنباط آماري2 (ارشد)( يغمائي)

PC

تكتونيك جنبا(دكتري)(آتابای)

سالن علیمحمدی

رايانه در علوم زيستي(دريا)(فاطمي)

101

طرح آزمايش هاي1(عظيم محسني)

PC

اصول اكتشافات ذخاير معدني(ارشد)(شمعانیان)

سالن علیمحمدی

رياضي عمومي2(زيست)( صادقلو)

107-104

زمين شناسي زيست محيطي(رقیمی)

سالن علیمحمدی

متابوليسم گياهي(ارشد)(صادقي پور)

سالن علیمحمدی

جانورشناسي مهره داران(باقريان )

306

گياهان دارويي(گياهي)(اقدسي)

PC

خزنده شناسي و پرنده شناسي(ارشد)(كمي)

PC

شیمی عمومی(طاهری)

301

ريخت زايي واندام زايي درگياهان(صادقي­پور)

102-101

روش­ها و ابزارها درسيستماتيك گياهي(ارشد)(فاطمي)

PC

نظريه نسبيت(فيزيك)( اخشابي)

PC

شیمی آلی۲ (غلامی)

107

بيوشيمي كربوهيدرات و ليپيد(ارشد)(ميان آبادي)

PC

سمينار و روش تحقيق(نجوم و كيهان شناسي)(ارشد)( خواجه نبي)

سالن علیمحمدی

شیمی تجزیه نمونه های حقیقی(باهر)

سالن علیمحمدی

پستاندارشناسي(ارشد)(كمي)

PC

 

 

فيزيك عمومي2(فيزيك)( خواجه نبي)

106

تغذيه معدني گياهان(ارشد)(عبدل زاده)

سالن علیمحمدی

 

 

 

 

روش­هاي فيزيكي وشيميايي جداسازي(ارشد)(ابراهيمي)

301

 

 

 

 

شيمي سطح و حالت جامد(ارشد)( صمداني)

301

 

 

 

 

سمينار و روش تحقيق(ماده چگال)(ارشد)(بزی جوان)

PC

 

 

 

 

سمينار و روش تحقيق(هسته اي)(ارشد)(كوهرخي)

PC

 

 

 

 

تاريخ فرهنگ و تمدن اسلامي(عباسی)گ1 (مرد)

208-207

 

 

 

 

تاريخ فرهنگ و تمدن اسلامي(عباسی)گ2 (زن)

107-106

 

برنامه­ امتحانی روز دوم(یکشنبه) تاریخ 97/10/23   (دانلود)

ساعت 10-8

شماره کلاس

ساعت 12-10

شماره کلاس

ساعت 13:30-15:30

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

مباني ماتريس ها و جبر خطي( نوذري)

سالن علیمحمدی

رياضي عمومي1(رياضي)( روحي)

106

زمين­شناسي زيست­محيطي در پروژه­هاي مهندسي (ارشد) (رضایی)

سالن علیمحمدی

احتمال1(آمار)( عبدالله نژاد)

306

بهينه سازي خطي (موحدي)

301

بافت ساختار(ارشد)(رحیمی)

سالن علیمحمدی

خوردگي فلزات(قائمي)

301

آشنايي با نظريه تصميم(خلفي)

سالن علیمحمدی

پليمرهاي طبيعي(ارشد)( ميقاني)

سالن علیمحمدی

 

 

پستاندار شناسي (باقريان)

101

كاربرد روشهاي­دستگاهي درجداسازي وشناسايي تركيبات­طبيعي(ارشد)( غلامي)

سالن علیمحمدی

 

 

نانوشيمي(دهنوخلجي)

سالن علیمحمدی

زبان خارجي(ملک) گ5 و 6

107-106-105

 

 

رياضي فيزيك1(زنگانه)

PC

 

 

 

 

رياضي فيزيك3(اخشابي)

PC

 

 

برگشت به ابتدا

 

 

برنامه­ امتحانی روز سوم (دوشنبه) تاریخ 97/10/24  (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

متون علمي زمين شناسي(رحيمي)

2

206

رياضي عمومي 1(اصغري)

1

101

فيزيولوژي دستگاه عصبي مركزي(ارشد)(گنجي)

3

301

نجوم و اختر فيزيك(خواجه نبي)

2

207

فيزيولوژي جانوري 3(محسني)گ1

1

102و103

تنظيم متابوليسم(ارشد)(آرياپور)

3

301

شيمي عمومي1(زيست)(طاهري)گ2

3

301

فيزيولوژي جانوري 3(محسني)گ2

1

104

بوم شناسي پوشش هاي گياهي(ارشد)(كريمي)

3

301

شيمي عمومي1(زيست)(طاهري)گ1

3

302

خاك شناسي(رقيمي)

1

105

ترموديناميك آماري1 (ارشد)(گودرزي)

3

302

شيمي فيزيك2(صمداني)

3

303

آمار و احتمال مقدماتي(آمار)(رنجبر)

1

106

شيمي معدني پيشرفته(ارشد)(دهنوخلجي)

3

302

لرزه زمين ساخت(آق آتاباي)

3

304

بيوشيمي ساختار(آرياپور)گ1

1

107

شكستگي(دكتري)(آق آتاباي)

3

303

ميكروبيولوژي عمومي(زيست)(اردبيلي)گ1

3

305

زبان تخصصي(ميردوستي)

2

206

كانيها و سنگهاي صنعتي(ارشد)(رقيمي)

3

303

ميكروبيولوژي عمومي(زيست)(اردبيلي)گ2

3

306

جبرخطي عددي(حسيني)

3

301

خطرهاي زمين شناختي(ارشد)(رضايي)

3

303

 

 

 

رياضي عمومي1(رياضي)(اونق)

3

302و303

مباحث مخصوص(ارشد)(عظيم محسني)

3

PC

 

 

 

روشهاي چند متغيره گسسته 1(خلفی)

3

304

انديشه اسلامي 1(مازندراني)گ2(مرد)

2

207

 

 

 

بيوشيمي ساختار(ميان آبادي)گ2

3

305

انديشه اسلامي 1(محمدي مهر)گ1(زن)

1

106

 

 

 

شيمي آلي1(غلامي)

3

306

 

 

 

برگشت به ابتدا

 

برنامه­ امتحانی روز چهارم(سه شنبه) تاریخ 97/10/25   (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

بلورشناسي نوري(عمراني)

1

101

مكانيك آماري پيشرفته1(ارشد)(لطفي)

2

205

ذخاير معدني ايران(ارشد)(شفيعي)

3

301

مباني آناليز رياضي(طاهري)

3

301

جانورشناسي بي مهره (1)(كمي)

3

301

كاربرد دورسنجي و سامانه اطلاعات جغرافيايي در زمين شناسي(ارشد)(صفري)

3

301

نرم افزارهاي رياضي(رياضي)(موحدي)

3

302

روشهاي ناپارامتري(رنجبر)

3

301

اخلاق اسلامي(جلال)گ2(مرد)

2

208و207

شيمي صنعتي2(قائمي)

3

303

جبرخطي براي آمار(عظيم محسني)

3

302

اخلاق اسلامي(جلال)گ1(زن)

1

101و102

شيمي عمومي(فيزيك)(غلامي)

3

306

اصول سيستمهاي كامپيوتري(تجري)

3

303

 

 

 

 

 

 

توپولوژي جبري مقدماتي(پاكدامن)

3

304

 

 

 

 

 

 

مواد مغناطيسي(خندان)

3

305

 

 

 

 

 

 

فيزيك عمومي4(خباز)

3

306

 

 

 

برگشت به ابتدا

 

برنامه­ امتحانی روز پنجم (چهارشنبه) تاریخ 97/10/26    (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

فيزيك عمومي1(زيست)(كوهرخي)

1

101

رشد و نمو گياهي(مشترك)(باقريه)گ1

1

101

102

آناليز تابعي(ارشد)(حسيني)

3

301

پويايي شناسي جمعيت و ارزيابي ذخاير آبزيان(دريا)(آقايي مقدم)

1

102

رشد و نمو گياهي(مشترك)(باقريه)گ2

گرانش(سيامك اخشابي)

3

301

زيست شناسي جلبكها(عبدل زاده)

1

102

آمار زيستي(مشترك)(كاشاني)گ1

1

106

107

گرانيتوئيدها(ارشد)(عمراني)

3

302

زمين فيزيك(صفري)

1

103

آمار زيستي(مشترك)(كاشاني)گ2

زمين ساخت جهاني(ارشد)(صفري)

3

302

سنجش از دور(آق آتاباي)

1

104

شناسايي تركيبات آلي(مظاهري)

2

204

آلودگي منابع آب(ارشد)(رضايي)

3

302

سيستماتيك گياهي1(مشترك)(فاطمي)گ1

1

105

106

روشهاي پيشرفته در فيزيك محاسباتي و شبيه سازي(ارشد)(شادمهري)

2

205

نظريه مشبكه(دكتري)(نوذري)

3

303

سيستماتيك گياهي1(مشترك)(فاطمي)گ2

رياضي در شيمي(نوري)

2

207

نظريه مشبكه(نوذري)

3

303

شيمي آلي3(طاهري)

3

301

فيزيك محاسباتي(ارشد)(زنگانه)

2

208

تكنولوژي پليمر1(ارشد)(شاكري)

3

304

مباني اقتصاد(آمار)(يزداني)

3

304و305

شيمي عمومي1(شيمي)(مختاري)

3

301و302

شيمي فيزيك پيشرفته(ارشد)(قائمي)

3

305

فيزيك(زيست)(خباز)

3

306

نظريه گراف و كاربردها(اونق)

3

303

گياه شناسي(ارشد)(كريمي)

3

306

فيزيك عمومي1(زيست)(خباز)

طرح آزمايش هاي 2(عظيم محسني)

3

304

بيوشيمي پروتئين ها و اسيدهاي نوكلوئيد (ارشد)(ميان آبادي)

3

306

 

 

 

شبكه هاي كامپيوتري(ميردوستي)

3

305

فيزيولوژي توليدمثل(ارشد)(محسني)

3

306

 

 

 

سنگهاي آذرين(عمراني)

3

306

ياخته شناسي و بافت شناسي گياهي پيشرفته(ارشد)( اقدسي)

3

306

 

 

 

 

 

 

انديشه اسلامي2(سلمانيان)گ1(زن)

2

205و206

207

 

 

 

 

 

 

انديشه اسلامي2(سلمانيان)گ2(مرد)

1

105و106

برگشت به ابتدا

 

ر

برنامه­ امتحانی روز ششم (شنبه) تاریخ 97/10/29     (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

بيوتكنولوژي(باقريه)

 

101و102

103

آبهاي زيرزميني(رضايي)

1

102

شيمي تجزيه پيشرفته(ارشد)(ابراهيمي)

3

301

سامانه اطلاعات جغرافيايي(عمراني)

 

105

اكوفيزيولوژي گياهي(دريا)(صادقي پور)

1

103

نيم گروههاي توپولوژيكي(پاكدامن)

3

302

رياضي عمومي1(آمار)(اونق)

 

106

گياهان دارويي(گياهي)(اقدسي)

1

104

نيم گروههاي توپولوژيكي(دكتري)(پاكدامن)

3

302

شيمي فيزيك1(قائمي)

 

107

احتمال2(آمار)(يغمائي)(3واحدی)

3

301

زمين ساخت صفحه اي و كانه زايي(ارشد)(شفيعي)

3

303

مكانيك كوانتومي1(ايزدپناه)(3واحدی)

 

301

احتمال2(آمار)(يغمائي)(4واحدی)

3

301

تكتونيك سرزمين هاي مظنون(دكتري)(صفري)

3

303

مکانیک کوانتمی1(ایزدپناه)(4واحدی)

 

301

محاسبات اماري با كامپيوتر(خلفي)

3

302

استنباط آماري1(ارشد)(عبدا.. نژاد)

3

304

احتمال1(عبدا.. نژاد)

 

302

متون علمي شيمي(ابراهيمي)

3

207

فارسي عمومي(آرخي)گ1

1

101و102

103

هوش مصنوعي(تجري)

 

303

شيمي پليمر(ميقاني)

3

304

فارسي عمومي(آرخي)گ2

1

104و105

107

 

 

 

معادلات ديفرانسيل جزئي(حسيني)

3

306

فارسي عمومي(مهري)گ13

1

106

 

 

 

مباني آناليز عددي(حسيني)

3

306

فارسي عمومي(رسولي)گ4

2

205و204

 

 

 

 

 

 

فارسي عمومي(رسولي)گ3

2

206و207

برگشت به ابتدا

 

برنامه­ امتحانی روز هفتم (یکشنبه) تاریخ 10/30/ 97  (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

فيزيولوژي گياهي2(مشترك)(صادقي پور)گ1

1

105

جنين شناسي(مشترك)(محسني)گ1

1

101

102

تشريح مقايسه اي مهره داران(ارشد)(باقريان)

3

301

فيزيولوژي گياهي2(مشترك)(صادقي پور)گ2

1

106

جنين شناسي(مشترك)(محسني)گ2

1

103

آنزيم شناسي(ارشد)(حدادچي)

3

301

ريخت شناسي و تشريح گياهي(گياهي)(كريمي)

3

301

مباني كامپيوتر و برنامه سازي(رياضي)(علوي)گ1

1

105

جذب و انتقال در گياهان(ارشد)(عبدل زاده)

3

301

مباني گياهشناسي(جانوري)(كريمي)

3

302

303

مباني كامپيوتر و برنامه سازي(رياضي)(علوي)گ2

1

106

زمين شناسي كواترنري(ارشد)(رقيمي)

3

302

شيمي معدني(3)(دهنوخلجي)

3

304

رسوب شناسي(اميني)

1

107

آلودگي خاك(ارشد)(رقيمي)

3

302

مباني آناليز عددي(آمار)(حسيني)

3

305

زيست شناسي ميكروبي(زماني)گ1

3

301

انقلاب اسلامي ايران(منتظري)گ1(زن)

2

207

208

ترموديناميك و مكانيك آماري1(بزي جوان)

3

306

زيست شناسي ميكروبي(زماني)گ2

3

302

انقلاب اسلامي ايران(منتظري)گ2(مرد)

1

106

107

 

 

 

مباني جبر(رياضي)(عليزاده)

3

303

 

 

 

 

 

 

گرانش1(ارشد)(اخشابي)

3

304

 

 

 

 

 

 

كيهان شناسي1(ارشد)(اخشابي)

3

304

 

 

 

 

 

 

رگرسيون1(بابانژاد)

3

305

 

 

 

 

 

 

گرافيك كامپيوتري(تجري)

3

306

 

 

 

برگشت به ابتدا

 

برنامه­ امتحانی روز هشتم( دوشنبه) تاریخ 97/11/01    (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

زيست شناسي مولكولي(آرياپور)

1

104

شيمي معدني(2)(دهنوخلجي)

3

301

شيمي و سينيتيك پليمريزاسيون(ارشد)(ميقاني)

3

301

اصول تصفيه آب و پسابهاي صنعتي(باهر)

1

103

محيطهاي رسوبي(اميني)

3

301

اسپكتروسكوپي تجزيه اي2(باهر)

3

301

فيزيك عمومي1(شيمي)(زنگانه)

1

105و107

رياضي فيزيك2(اخشابي)

3

302

مكانيك كوانتومي(ارشد)(صمداني)

3

301

نظريه مقدماني اعداد(اصغري)

1

102

روشهاي آماري(عظيم محسني)

3

303

مباحث اساسي سترين(دكتري)(رحيمي)

3

302

فيزيك پايه1(زمين)(اخشابي)

1

101

مباني نظريه محاسبه(موحدي)

3

304

منابع معدني و محيط زيست(ارشد)(شمعانيان)

3

302

رياضي عمومي1(فيزيك)(طاهري)

1

106

توابع مختلط(ضامني)

3

305

مدلهاي خطي1(ارشد)(بابانژاد)

3

303

 

 

 

موضوعات ويژه(ارشد)(لطفي)گ1

3

306

تفسير موضوعي قرآن(طاهري)گ2(مرد)

2

207

 

 

 

موضوعات ويژه(ارشد)(خباز)گ2

3

306

تفسير موضوعي قرآن(محمدي نژاد)گ1(زن)

1

101و102

 

 

 

موضوعات ويژه(ارشد)(خواجه نبي)گ3

3

306

 

 

 

برگشت به ابتدا

 

 

برنامه­ امتحانی روز نهم (سه شنبه) تاریخ 97/11/02   (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

شيمي عمومي(زمين)( غلامي)

3

301

بوم شناسي دريا(قايي مقدم)

1

102

بيوسيستماتيك جانوري(ارشد)(كمي)

3

301

برنامه نويسي كامپيوتر(فيزيك)(موحدي)

3

302و303

فيزيك هسته اي1(خباز)

1

103

بيوانفورماتيك(آرياپور)

3

301

اكولوژي گياهي(فاطمي)

3

304و305

زمين شناسي مهندسي كاربردي(رضايي)

1

105

زيست شناسي تكويني گياهي(ارشد)(باقريه)

3

302

مباني كامپيوتر و برنامه نويسي(آمار)(علوي)

3

306

تالوفيتها(مشترك)(عبدل زاده)گ1و2

1

106

لرزه زمين ساخت(ارشد)(آق آتاباي)

3

302

 

 

 

آشنايي با نظريه اطلاع(خلفي)

1

107

دانش خانواده و جمعيت(محمدي مهر)گ2(مرد)

2

207

 

 

 

توپولوژي عمومي(پاكدامن)

3

301

دانش خانواده و جمعيت(محمدي نژاد)گ1(زن)

1

106و107

 

 

 

شبيه سازي كامپيوتري(موحدي)

3

306

 

 

 

برگشت به ابتدا

 

 

برنامه­ امتحانی روز دهم (چهارشنبه) تاریخ 97/11/03     (دانلود)

ساعت 10-8

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت 12-10

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

ساعت15-13

ساختمان محل برگزاری آزمون

شماره کلاس

نام درس

نام درس

نام درس

متون زيست شناسي(زبان تخصصي)(صادقي پور)گ1

1

101

زيست شناسي پرتوي(مشترك)(ميان آبادي)گ1

1

101و102

آناليز محدب (دكتري)(روحي)

3

301

متون زيست شناسي(زبان تخصصي)(صادقي پور)گ2

1

102

زيست شناسي پرتوي(مشترك)(ميان آبادي)گ2

1

103

مباحثي در نظريه گروه هاي نامتناهي (دكتري)(عليزاده)

3

301

مباني كارآفريني(علوم كامپيوتر)(نيازي)

1

103

چينه شناسي(قبادي پور)

1

104

جبر پيشرفته (ارشد)(نوذري)

3

301

آمار رياضي(برآورديابي)(تيموري)

1

105

زيست شناسي سلولی و مولکولی

1

105

ذخاير رسوبي(ارشد)(شفيعي)

3

302

مباني علوم رياضي(رياضي)(اصغري)

1

106

تاريخ رياضيات(پاكدامن)

1

106

بيابان زايي و بيابان زدايي(ارشد)(اميني)

3

302

شيمي تجزيه1(مختاري)

1

107

كامپايلر(يعقوبي)

3

301

خزنده شناسي و پرنده شناسي(كمي)

3

303

رياضي1(زمين شناسي)(ضامني)

3

301

ساختمان داده ها و الگوريتم ها(علوي)

3

302

سينيتيك شيميايي پيشرفته (ارشد)(صمداني)

3

303

مباني ماتريس ها و جبر خطي(رياضي)(نوذري)

3

305

فيزيك هسته اي پيشرفته(ارشد)( ايزدپناه)

3

303

 

 

 

شيمي تجزيه(3)(باهر)

3

306

اختر فيزيك پيشرفته1(ارشد)(شادمهري)

3

304

 

 

 

 

 

 

مغناطوهيدروديناميك در اختر فيزيك (ارشد)(خواجه نبي)

3

304

 

 

 

 

 

 

الكترومغناطيس2(كوهرخي)(3واحدی)

3

305

 

 

 

 

 

 

الكترومغناطيس2(كوهرخي)(4واحدی)

3

305

 

 

 

      فيزيك حالت جامد پيشرفته1(ارشد)(خندان) 3 305      
      آمار رياضي(آزمون فرض)(یغمایی) 3 306      

برگشت به ابتدا

 


  • برچسب ها:
  • امتحانات
  • روز
  • نیمسال اول 98
  • 97
تعداد بازدید: 359