لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/26)
1- دکتر نرگس صمدانی:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
شیمی فیزیک2 |
به صورت مجازی در گروه کلاس برگزار می شود |
|
شیمی فیزیک3 |
به صورت مجازی در گروه کلاس برگزار می شود |
|
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/25)
1- دکتر محمدرضا یاحقی:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
آنالیز تابعی1(ارشد) |
یکشنبه 18-16 |
سه شنبه 18-16 |
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/22)
1- دکتر محمدباقر باقریه نجار:
لینک کلاسها، برای هر درس به صورت جداگانه می باشد و تاکنون جلسات برگزار گردیده و ادامه خواهد داشت.
2- دکتر پونه ابراهیمی:
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/21)
1- دکتر مهناز اقدسی: لینک کلاسها
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
كشت بافت و سلول گياهي |
چهارشنبه 18-16 |
یکشنبه 15-13 |
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/20)
1- دکتر طه کوهرخی: لینک کلاسها
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
فیزیک2 (شیمی) |
سه شنبه 15-13 |
|
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/19)
1- دکتر مهناز اقدسی: لینک کلاسها
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم و سوم |
گیاهان دارویی |
سه شنبه 12-10 |
شنبه 12-10 و دوشنبه 12-10 |
كاربرد زيست فناوري در گياهان(ارشد)* |
دوشنبه 18-16 |
شنبه 18-16 و دوشنبه 18-16 |
* در گروه مجازی و بصورت آنلاین برگزار می شود.
2- دکتر نرگس صمدانی:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
شيمي سطح و حالت جامد(ارشد) |
به صورت مجازی در گروه کلاس برگزار می شود |
|
3- مهندس سیداحمد علوی:
یک جلسه از دروس
(مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی، برنامه سازی پیشرفته، ساختمان داده هاو الگوریتم ها، طراحی و تحلیل الگوریتم ها)
از فردا مجدداً در گروه درسی جهت مشاهده و دانلود، بارگذاری می گردد.
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/13)
1- دکتر محسن مظاهری تهرانی: لینک کلاسها
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
شیمی آلی2 |
چهارشنبه 12-10 |
یکشنبه 12-10 |
شيمي سنتز تركيبات طبيعي(ارشد) |
براساس زمان توافق شده با دانشجویان در کانال کلاس برگزار می شود |
|
لیست دروس و زمان بندی کلاسهای آموزشی به صورت مجازی (آخرین بروزرسانی: 1398/12/12)
1- دکتر طه کوهرخی:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
سمینار و روش تحقیق (ارشد) |
شنبه 17-15 |
- |
فیزیک هسته ای و ذرات بنیادی |
یکشنبه 12-10 |
سه شنبه (فرد) 10-8 |
فيزيك عمومي۲(شيمي) |
سه شنبه 12-10 |
سه شنبه (زوج) 15-13 |
فيزيك پايه ۲(زمين شناسي) |
چهارشنبه 10-8 |
|
2- دکتر محسن شادمهری:
3- دکتر سیدمحمد فاطمی:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
بوم شناسي گياهي |
یکشنبه 17-15 |
- |
روش ها و ابزارها در سيستماتيك گياهي(ارشد) |
دوشنبه 15-13 |
دوشنبه 19-17 |
ايمني زيستي |
دوشنبه 17-15 |
|
تنوع و تكامل در گياهان(ارشد) |
سه شنبه 15-13 |
|
4- دکتر محمدرضا طاهری:
نام درس |
ساعت اول |
ساعت دوم |
جداسازي و خالص سازي تركيبات طبيعي(ارشد) |
سه شنبه 15-13 |
- |
شيمي تركيبات طبيعي(ارشد) |
چهارشنبه 10-8 |
چهارشنبه (فرد) 15-13 |
5- مهندس سیداحمد علوی:
نام درس |
ساعت اول |
مباني كامپيوتر و برنامه سازي(علوم كامپيوتر) |
سه شنبه 1398/12/13 از ساعت 15 به بعد قابل مشاهده در کانال کلاس می باشد. |
برنامه سازي پيشرفته |
سه شنبه 1398/12/13 از ساعت 15 به بعد قابل مشاهده در کانال کلاس می باشد. |
تعداد بازدید: 798