اطلاعیه ثبت نام دانشجویان متقاضی و حائز شرایط شرکت در بیست و نهمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

به اطلاع می رساند ثبت نام از دانشجویان متقاضی شرکت در بیست و نهمین المپیاد علمی-دانشجویی کشور که در تاریخ 31 فروردین ماه 1403 در محل دانشگاه مازندران برگزار خواهد شد، با توجه به نکات زیر آغاز شده است:
1-  برنامه زمانی امتحانات همراه با سایر اطلاعات مربوط به المپیاد از وبسایت گروه هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه- قسمت المپیادهای دانشجویی قابل دسترسی است.
2-  دانشجویان متقاضی جهت ثبت نام تا تاریخ 1402/11/25 درخواست شرکت در المپیاد را جهت بررسی، به مدیر گروه آموزشی خود ارسال نمایند. این تاریخ غیرقابل تمدید است.
3-  شرایط دانشجویان متقاضی شرکت در المپیاد:
    الف) دانشجویان سال سوم که حائز رتبه اول تا پنجم در بین هم رشته و هم ورودی‏های خود شده و مواد درسی آزمون المپیاد را در رشته تحصیلی خود گذرانده باشند.
    ب) دانشجویان سال چهارم که حائز رتبه اول تا دهم در بین هم رشته و هم ورودی خود شده و حداکثر در هشت ترم دانش آموخته شوند و امکان صدور گواهی اشتغال به تحصیل نیمه دوم سال تحصیلی جاری جهت ارائه به دانشگاه مازندران (مرکز منطقه 2) برای آنان وجود داشته باشد. در ضمن دانشجویانی که در نیم سال اول سال تحصیلی 1403-1402 دانشجوی ترم آخر بوده و تحصیلات خود را در 7 ترم به پایان رسانده اند، در صورت ارائه گواهی فارغ التحصیلی می توانند در المپیاد علمی دانشجویی کشور شرکت نمایند.
    ج) دانشجویان رشته های زیست شناسی، شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی صنایع می‌توانند در المپیاد غیرمتمرکز سلول های بنیادی و مهندسی بافت شرکت کنند.
4-  رشته  های دایر در دانشگاه از گروه های 22 گانه المپیاد عبارتند از: زبان و ادبيات فارسی، علوم اقتصادي، حقوق، علوم جغرافيايي، روانشناسي، شيمی، فيزيک، ‏زيست شناسي، رياضی، آمار، علوم زمين، مهندسی برق، مهندسي شيمي، مهندسی عمران، مهندسي ‏مکانيک، مهندسي کامپيوتر، مهندسي صنايع، سلول هاي بنيادين ومهندسي بافت
5-  با توجه به اعلام مهلت پایانی ثبت اسامی متقاضیان در پورتال مرتبط، این دفتر از اعزام دانشجویانی که درخواست خود را پس از مهلت اعلام شده ارسال کنند، معذور است.


تعداد بازدید: 726