معاونت پژوهش و فناوری

بالای اسلایدر

دانشگاه گلستان، میزبان هفتمین همایش ملی پلیمر

خبرهای پژوهشی
۲۵ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش حوزه مدیریت پژوهش و فناوری دانشگاه گلستان، دکتر هانیه شکی مدیر گروه آموزشی مهندسی پلیمر دانشگاه گلستان با اشاره به آمادگی...


تاسیس مجله علمی در حوزه زبان و ادبیات فارسی

خبرهای پژوهشی
۲۱ خرداد ۱۴۰۱

مجله علمی تازه  تاسیس دانشگاه گلستان در حوزه زبان و ادبیات فارسی با عنوان «اجتماعیات در ادب فارسی» از وزارت فرهنک و ارشاد اسلامی کسب مجوز کرده است.


اقدامات ارتباط با جامعه و صنعت و کارآفرینی در سال 1400

خبرهای پژوهشی
۱۸ خرداد ۱۴۰۱

اقدامات و فعالیت های حوزه ارتباط با جامعه و صنعت و کارآفرینی در بخش معاونت پژوهشی دانشگاه گلستان در قالب گزارشی ارائه شد، این گزارش برای سال 1400 تهیه گردیده است.


تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک بین دانشگاه گلستان و تامین اجتماعی

خبرهای پژوهشی
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

با هدف دستیابی به خودکفایی علمی و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ظرفیت نخبگان و نوآوران ملی در توسعه پایدار علمی و آبادی کشور، ارتقای سطح...


جلسه مدیران هسته ها و واحد های فناور مرکز رشد

خبرهای پژوهشی
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش مدیریت مرکز رشد دانشگاه گلستان؛ در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال 1401 (تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین) جلسه مدیران هسته ها و واحد های فناور مرکز رشد با حضور دکتر علیرضا خواجه شاهکوهی سرپرست دانشگاه گلستان در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد.


آغاز ثبت نام طرح دستیار فناوری از اول خرداد ماه 1401

فراخوان
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

به گزارش مدیریت مرکز رشد دانشگاه گلستان؛ دکتر علی عرب مفرد سرپرست مرکز رشد مشترک دانشگاه و پارک علم و فناوری گلستان گفت: طرح جدید دستیار فناوری که از سوی معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم ابلاغ شده است به منظور بهبود...


کارگاه مقدمه ای بر مکانیک کوانتومی ابر تقارنی

همایش ها
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

به اطلاع می رساند، کارگاه مقدمه ای بر مکانیک کوانتومی ابر تقارنی و کاربرد آن در شاخه های مختلف علوم و صنعت ، به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.


کارگاه چگونه یک استارت‌آپ راه‌اندازی کنیم؟

همایش ها
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به اطلاع می رساند به همت مدیریت مرکز رشد مشترک دانشگاه و پارک علم و فناوری گلستان، کارگاه چگونه یک استارت‌آپ راه‌اندازی کنیم؟ ، به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.


کارگاه فرصت‌های شغلی و تجاری‌سازی ایده‌ در رشته‌های زیست‌شناسی

همایش ها
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

به اطلاع می رساند به همت مدیریت مرکز رشد مشترک دانشگاه و پارک علم و فناوری گلستان، کارگاه فرصت‌های شغلی و تجاری‌سازی ایده‌ در رشته‌های زیست‌شناسی به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.


دومين همايش ملی دوسالانه زمين شناسی كوهزاد البرز و دريای خزر

همایش ها
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

دومين همايش ملی دوسالانه زمين شناسی كوهزاد البرز و دريای خزر (با کد اختصاصی ISC: 20224-01220) در تاریخ 20-21 اردیبهشت 1401 در دانشگاه گلستان برگزار می گردد.


۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰...