مدیریت شاهد و ایثارگر

اطلاعیه

مهمانی و انتقالی

۱۸ خرداد ۱۴۰۱

به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه مورخ 1401/06/31 لغایت 1401/07/09فعال و آماده ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1401 و ماقبل متقاضی انتقال و مهمانی می باشد. شایان ذکر است این اداره کل از پذیرش درخواست های خارج از سامانه معذور می باشد.

متن کامل

پند نامه

۱۷ بهمن ۱۴۰۰
متن کامل

پند نامه

۲۴ مهر ۱۴۰۰
متن کاملاخبار

دیدار با خانواده های محترم شهید مدافع وطن و دانشجوی جانباز دانشگاه

۱۷ تیر ۱۳۹۸

دیدار با خانواده محترم شهید مدافع وطن جناب آقای عباسعلی اصفهانکلاتی و خانواده جانباز معزز جناب آقای علی فرهادی دنگلانی

متن کامل

شانزدهمین گردهمایی یادگاران ایثار

۱۳ اسفند ۱۳۹۷

شانزدهمین گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر با ریاست محترم  و مدیران دانشگاه، مسئولین بنیادشهید شهرستان گرگان در روز یکشنبه مورخ 1397/12/12 در سالن رشد برگزار گردید.

متن کامل

انتصاب مدیر گروه امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه

۱۵ بهمن ۱۳۹۷

طی حکمی از سوی دکتر فرهاد یغمائی رئیس دانشگاه، مدیر گروه امور دانشجویان شاهد و ایثار دانشگاه منصوب شد. در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه، معاون دانشجویی و فرهنگی...

متن کامل

پانزدهمین جلسه معارفه یادگاران ایثار برگزار گردید

۲۰ آبان ۱۳۹۷

معارفه دانشجویان جدیدالورود شاهد و ایثارگر در روز سه شنبه مورخ 1397/8/15 با حضور ریاست محترم دانشگاه و مسئولین بنیاد شهید در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار گردید.

متن کامل

تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره ملی ایثار

۲۷ تیر ۱۳۹۷

دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار  در روز دوشنبه 25 تیرماه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری، حجت الاسلام‌ والمسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد...

متن کامل

شانزدهمین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه برگزار شد

۲۴ بهمن ۱۳۹۶

شانزدهمین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه در تاریخ 96/11/23 به ریاست آقای دکتر یغمایی (رئیس ستاد شاهد و ایثارگر) برگزار گردید و مشکلات آموزشی سه نفر از دانشجویان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

متن کامل