نشست صمیمانه رئیس دانشگاه با کارکنان زحمتکش به مناسبت روز جهانی کار و کارگر

دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ به مناسبت روز جهانی کار و کارگر نشست صمیمی دکترعلیرضا خواجه شاهکوهی رئیس ، جمعی از مدیران دانشگاه و با حضور دکتر خواجه مظفری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با کارکنان شرکتی برگزار گردید.

در این نشست دکتر خواجه شاهکوهی ضمن تشکر و قدردانی از کارکنان گفت: بخشی از توسعه دانشگاه حاصل تلاش و کوشش شما عزیزان است.

وی بیان داشت: جامعیت ارزش کارگر و وظیفه همگان در قبال آن در بیانات اخیر رهبر انقلاب نیز روشن است و کارگران از یک سو و مسئولین از سوی دیگر باید این توصیه های راهبردی و ارزشمند رهبر معظم انقلاب را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رئیس دانشگاه در ادامه افزود: امنیت شغلی کارگران از الویت بالایی برخوردار است همه نسبت به این مهم مسئولیت و وظیفه داریم پیرامون ارتقاء وضعیت شغلی همکاران در دوره های آموزشی،ارتقاء عملکرد و مهارت آموزی نباید تفاوتی بین نیروی شرکتی ،قراردادی و رسمی باشد.

در ادامه دکتر خواجه مظفری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رفاهیات کارگران اظهار داشت: قرارگاه ملی مسکن در وزارت تعاون اختصاصا برای کارگران تشکیل شده و به صورت رایگان در اختیار شرکت های تعاونی مسکن کارگری قرار می گیرد.

در پایان این مراسم احسان غفوری به عنوان نماینده پیشنهادات و خواسته های کارکنان را مطرح کرد.


تعداد بازدید: 346