حوزه ریاست

رئیس دانشگاه گلستان: رمز عبور از مشکلات و سختی‌های موجود، پیروی از سیره و روش امام خمینی(ره) است

سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی، دکتر فرهاد یغمایی رئیس دانشگاه گلستان ضمن گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد گفت: یاد و نام امام همیشه یاد آور اتحاد، همدلی و تاکید بر وحدت کلمه، توکل به خدا، دین باوری و خدا محوری در همه زمینه ها بوده است.

وی تاکید کرد: لذت دنیوی هیچوقت در افکار امام خمینی(ره) جایگاهی نداشته و شخصیت امام راحل(س) به مراتب بالاترین جایگاه را داشته که نمی توان با جملات آن را وصف کرد.

دکتر یغمایی یادآور شد: رمز عبور از مشکلات و سختی‌های موجود پیروی از سیره و روش امام خمینی(ره) و در سایه تدابیر مقام معظم‌ رهبری و تکیه بر انسجام ،همدلی و مدیریتی جهادی است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شیخ قربان جلال مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گلستان گفت: یکی از ویژگی های امام خمینی(ره) رشادت و شهامت های بی نظیر ایشان بوده است و در این مسیر حفظ آرمان ها و افکار امام راحل(س) نیز از وظایف ما می باشد.

وی ویژگی های رهبر کبیر انقلاب اسلامی را اخلاص در کارها، بی توجهی به امیال دنیوی و اهل عبادت و دعا برشمرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه گلستان اظهار کرد: یادگار امام خمینی(ره)، ولایت فقیه است و از وظایف اصلی ما اطاعت از ولی فقیه می باشد که الحق مقام معظم رهبری جانشین صالحی برای امام خمینی(س) بوده است.

وی در پایان تصریح کرد: باید راه و منش امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب را به فرزندان و جوانان بیاموزیم تا رسوایی افکار پوسیده غرب برهمگان ثابت گردد.

دکتر حسین میقانی عضو هیئت علمی دانشگاه گلستان در ادامه گفت: دشمنان ایران اسلامی از این خواب بیرون بیایند که زمام امور کشور مجدد به دست رژیم شاهنشاهی بیافتد زیرا مردم ایران در اوایل انقلاب با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی، حکومت اسلامی را انتخاب کردند.

وی عنوان کرد: امام خمینی(س) نماد یک رهبر مردمی بوده و انقلاب اسلامی ایران را مستضعفان و کوخ نشینان با رهبری امام راحل(ره) به پیروزی رساندند.

در پایان این مراسم دکتر یغمایی به همراه هیات رئیسه دانشگاه گلستان با حضور در گلزار شهید دانشگاه با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل با آرمان های امام خیمنی رحمت الله علیه و شهدای سرافراز انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 


تعداد بازدید: 353