مدیریت امور تربیت بدنی

مراسم تجلیل از افتخار آفرینان دانشگاه در مسابقات ورزشی منطقه 2 کشور و نفرات برتر جشنواره ورزش های همگانی

یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

مراسم تجلیل از افتخار آفرینان دانشگاه در مسابقات ورزشی دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 2 کشور و همچنین نفرات برتر جشنواره ورزش­های همگانی بهاره دانشگاه روز چهارشنبه 26/2/97 با حضور معاونین محترم اداری، مالی و عمرانی و دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مدیران حراست و امور دانشجویی، اساتید گروه علوم ورزشی، دانشجویان، مربیان و سرپرستان تیم­های ورزشی در سالن آمفی تئاتر شهید مرتضی مطهری دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم ابتدا جناب آقای دکتر غلامرضا خوش­فر، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در خصوص اهمیت ورزش در دانشگاه جهت افزایش روحیه نشاط و سلامتی دانشجویان مطالبی را ایراد کردند. در ادامه، آقای مرتضی سنگدوینی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه، گزارشی از عملکرد تربیت بدنی و اعزام تیم های مختلف ورزشی به مسابقات دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 2 کشور و همچنین برگزاری جشنواره ورزش­های همگانی بهاره ارائه دادند. لازم به ذکر است دانشگاه­های منطقه 2 کشور مشتمل بر 3 استان گلستان، مازندران و گیلان و شامل تمام دانشگاه­های زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که دانشگاه گلستان در مسابقات سال گذشته منطقه در 14 رشته ورزشی پسران و دختران (در مجموع 89 نفر) حضور داشت که ضمن کسب 5 عنوان قهرمانی، 5 عنوان دومی و 9 عنوان سومی این در مسابقات، موفق به کسب 7 نفر سهمیه در بخش دختران و 22 نفر سهمیه در بخش پسران در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه­ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور که در تابستان سال جاری به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد، گردید. در پایان این مراسم از قهرمانان مسابقات ورزشی منطقه و نفرات برتر جشنواره ورزش­های همگانی با اهداء لوح تقدیر و جوایز تقدیر به عمل آمد.

 

نفرات برتر مسابقات دختران جشنواره ورز­ش­های همگانی بهاره

مقام سوم

مقام دوم

مقام اول

رشته ورزشی

محدثه جهانشاهی

بهاره برهانی

مطهره نوروزی

آمادگی جسمانی

فاطمه صابر

الناز کاکائیان

ریحانه بدراقی

دارت

محدثه آرین منش، مینا حیدری

مائده کریمی، فاطمه جهانی

شقایق حسینی، فاطمه محبوبی

بدمینتون (دوبل)

فاطمه جهانی

فاطمه محبوبی

الناز کاکائیان

طناب زنی

میترا رفیع زاده

فاطمه پاکمنش

مائده نوروزی

هفت سنگ

فاطمه سروی، فاطمه عزیزی،        الناز کاکائیان، نغمه فدوی، فاطمه صابر

شقایق حسینی، حمیده پورقاز،  راحله میرقاسمی، فاطمه کلبادی نژاد، زهرا عظیمی

بهاره برهانی، مریم مرادیان، انیس نادری، عطیه ترابی، فاطمه محبوبی

داژبال (وسطی)

الناز کاکائیان، فاطمه صابر

مائده نوروزی، سحر پیمانی

سوگند جعفری، مینا حیدری

فوتبال دستی

 

نفرات برتر مسابقات پسران جشنواره ورزشهای همگانی بهاره 97 

رشته ورزشی

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

آمادگی جسمانی

یونس شیخ

فرهاد توکلی

سید علی حسینی

تیراندازی

امین سوخته سرایی

سید مهدی طاهری

محمدرضا برزگر

پینگ پنگ

ابراهیم جعفری

علیرضا قدیری

مرتضی رحیمی

طناب زنی

یاسر تیموری

عبدالرزاق کلته

محمد حسن حکمت

بسکتبال 3 نفره

امین مظفری- حسین اصغری- حسین چراغعلی

علی زمانی- محمد داودی- پارسا حسینی

 

 

 

والیبال

(تیم گلستان اورجینال) ایوب کشمیری- اسماعیل شعبان سروری- سید مهدی طاهری- دانیال ژاله یار- علی اسلامی- سعید کمالی- ابوالفضل کامیاب

(تیم تربیت بدنی) عبدالرزاق کلته- دانیال علی نژاد- دانیال قلیچی- مهرداد قره قول- علی ملکی- امیرحسین محمدی- عبدالرزاق کتوکی

 

 

 

فوتبال

(منتخب کارکنان و دانشجویان) علی ملکی- باقر علیانی- محمد نجف زاده- عبدالرزاق کلته- جواد باقری- دکتر علی مختاری- دکتر محسن اصغری- میثم غلامی- امید مهدویان- مجتبی مزنگی- مهدی زنگانه- دانیال ایلجاری- عقیل حسام-سید حامد حسینی - مرتضی سنگدوینی

(مربی: سید جعفر درازگیسو)

(تیم شیمازیک) سید علی حسینی- عادل ایری- شاهین مومیوند- رضا رسولی- امیر حسین زاده- علی قربانی- محمدرضا سلیم بهرامی- محسن داغلیه- سعید آلوستانی- عارف عباس تبار- محمد تقی هزارجریبی- اسماعیل شعبان سروری- یونس اسماعیل تبار- جواد میرغیاثی- سعید کمالی (مربی: احمد غفاری)

 

 

لیست نفرات برتر مسابقات ورزشی دانشگاه­های منطقه 2 کشور

 

 

 

مقام

نام و نام خانوادگی

رشته ورزشی

سوم

کیانا معرفیان پور

بدمینتون

سوم

شقایق حسینی

دوم

ملیحه قاسمی

دوومیدانی

سوم

سیده الهام عقیلی

شطرنج

سه عنوان قهرمانی

محدثه شهرکی نیا

شنا( 50 و 100متر کرال پشت و 200 متر مختلط انفرادی)

 سه عنوان سوم

مهلا صبرآموز

شنا (50 و 100 و 200 متر قورباغه)

 

سوم تیمی

محدثه شهرکی نیا،  مهلا صبرآموز،  زهرا حاج عابدینی،  فائزه ابراهیمی

شنا (50×4 مختلط تیمی)

دوم تیمی

(راهیابی به چهاردهمین المپیاد ورزشی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز)

محدثه شهرکی نیا،  مهلا صبرآموز،  زهرا حاج عابدینی،  فائزه ابراهیمی

شنا (50×4 آزاد تیمی)

اول

(راهیابی به چهاردهمین المپیاد ورزشی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز)

محمد حسین حکمت

(مربی: مصطفی گرزین- سرپرست: رئوف مازندرانی)

 

کشتی

 

 

سوم

علی کلاسنگیانی- محمد تقی هزارجریبی- احمد غفاری- ابوالفضل تجری- شاهین مومیوند- علی قربانی خورشیدی- محمد باقر علیانی نژاد- علی حسینی- محسن داغلیه -رضا حاصلی- عرفان طاهرنیا- محمد نجف زاده

(مربی: رضا زرگرانی- سرپرست: جواد ارباب)

 

فوتسال

 

نایب قهرمان مسابقات منطقه 2

(راهیابی به چهاردهمین المپیاد ورزشی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز)

حسین خلیلی(کاپیتان)- رضا کریمی- آرمان مسعودی- حسین چراغعلی- محمد قاسمعلی

علی زمانی- امیر مقدم- امین مظفری- محمد داوودی- داود ابراهیم آبادی- سعید جعفری- علی تیموری

(مربی: هادی دهقان- سرپرست: سید جعفر درازگیسو)

 

بسکتبال

 

سوم

محمد حیدری

تکواندو

 

نائب قهرمان مسابقات منطقه 2

(راهیابی به چهاردهمین المپیاد ورزشی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز)

جواد ترشیزی

شطرنج

 

میثم وفائیان

دانیال آمیغ

امیرمحمد دیوانی

سوم

الهام عقیلی

شطرنج

قهرمان مسابقات منطقه 2

(راهیابی به چهاردهمین المپیاد ورزشی کشور به میزبانی دانشگاه شیراز)

حسین اسمعیلیان، علیرضا محبوب نیا،  سید علی حسینی،  عبدالرزاق کلته

دوومیدانی(100×4 امدادی)

سوم

عبدالرزاق کلته

دوومیدانی (800 متر)

سوم

فرهاد توکلی

جودو

 

 

 

چهارم

عبدالرزاق کلته-  دانیال علی نژاد اندواری-  دانیال قلیچی-  سید ابوالفضل موسوی-  علیرضا دنکوب-  مهرداد قره قول-  مهيار فرح بخش طولي-  سید مهدی طاهری اطاقسرا-  محمدباقر عباسی-  علی اسلامی-  ایوب کشمیری-  اسماعیل شعبان سروری- (مربی: صابر ریواده- سرپرست: دکتر محمد تقی خورند و جواد ارباب)

 

 

 

والیبال

 

 


  • برچسب ها:
  • مسابقات دانشجویی
  • جشنواره ورزش های همگانی
تعداد بازدید: 111