مرکز رشد

لیست هسته های فناور و دانش بنیان

ردیف نام شرکت/هسته فناور مدیرعامل زیر دسته اول فناوری عنوان فعالیت دوره
1 مارکوپولو علیرضا رضایی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - برنامه‌های کاربردی شخصی سازی تورها و سفرهای درمانی  رشد مقدماتی
2 سیمای کهن حسین حضوری صنایع فرهنگی و خلاق تولید محتوا در زمینه اسیب های اجتماعی و سلامت رشد مقدماتی
3 جستجوگران مرزهای علم فاضله خواجه نبی  صنایع فرهنگی و خلاق ترویج علم و گسترش دانش عمومی در زمینه نجوم و فیزیک و توسعه مهارتهای علمی رشد مقدماتی
4 بهمن دخت آرکا گلستان مبینا رایجی دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان - فرمولاسیون‌های پیشرفته دارویی، مکمل‌ها و آرایشی بهداشتی تولید محصولات گیاهی مراقبتی و آرایشی پوست و مو رشد
5 توسعه پردازان کلید فروش مهیار کاشانی پور فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - پلتفرم ایجاد بستر بازار خرید و فروش تبلیغات رشد مقدماتی
6 فناوران اطلاعات و ارتباطات سپنتا گلستان عرفان بامری فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - پلتفرم ایجاد سایت آف سود، تسهیلگر تمامی فرایند های بخش فروش محصولات هنری رشد
7   مهدی رسولی زاده کشاورزی، فناوری زیستی و صنایع غذایی - صنایع فرهنگی و خلاق تولیدات چوب با تکنولوژی های خاص سی ان سی رشد مقدماتی
8  فیت فمیلی فاطمه اسلامی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - برنامه‌های کاربردی تناسب اندام خانواده رشد مقدماتی
9 شرکت دانش پژوهان موج پویا علی پاکدامن فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - پلتفرم اپلیکیشن کلاس آنلاین خصوصی  رشد
10 گلستان سلامت هشتم محمد مهاجر تبریزی وسایل، ملزومات و تجهیزات پزشکی - تجهیزات، مواد و ملزومات دندان‌پزشکی تولید وج های چوبی رشد مقدماتی
11 بیان گستر مهام هیرکان علی عرب مفرد فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - برنامه‌های کاربردی اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی رشد
12   علی فلاح ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته - سامانه‌ها، تجهیزات و عملگرهای پیشرفته هیدرولیکی و پنوماتیکی طراحی و ساخت تولید کیت آب و الکل رشد مقدماتی
13   عرفان محمدنژاد سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - ماشین‌های الکتریکی طراحی و تولید سنسورهای موقعیت یاب رشد مقدماتی
14 جریان سازان هیرکان هاتف استیری وسایل، ملزومات و تجهیزات پزشکی - تجهیزات و ملزومات پزشکی ساخت دستگاه تصفیه کننده هوای سازگار با خودروها جهت حذف خودروها از چرخه تولید آلایندهها و آلودگی ها رشد
15   الهام باهر کشاورزی، فناوری زیستی و صنایع غذایی - حوزه تولیدات گیاهی تولید محصولات پروبیوتیک گیاهی بومی رشد مقدماتی
16   حسین میقانی مواد پیشرفته و محصولات مبتنی بر فناوری های شیمیایی - محصولات مبتنی بر فناوریهای شیمیایی تهیه گلیسیرین منو استنارت رشد مقدماتی
17 شرکت فنی و مهندسی کیانمهر حسین پاسندی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - پلتفرم ساخت اپلیکشین در حوزه ادوات کشاورزی رشد
18 شرکت بامداد الکترونیک ایرانیان شایا باقری صنایع فرهنگی و خلاق ساخت محصولات چرمی با ترکیب چوب رشد
19 شرکت راشا تردد پایا علی غلامی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - برنامه‌های کاربردی ساخت نرم افزار تحلیلی وسایل اتوماتیک و خطی  حمل و نقل رشد
20 شرکت لیلی پارس لیلا لطفی دارو و فرآورده های پیشرفته حوزه تشخیص و درمان - فرمولاسیون‌های پیشرفته دارویی، مکمل‌ها و آرایشی بهداشتی تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی از پوست رشد
21   مرتضی زنگانه سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - سامانه‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی تولید کنتورهای هوشمند برای تخمین دبی فاضلاب رشد مقدماتی
22 شرکت دقیق سازان هیرکان صنعت وحید زنگانه سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - مدار‌های الکترونیکی طراحی و تولید تجهیزات پیشرفته سازمانی رشد
23 نانو کاوش مسعود جوان فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای رایانه ای - برنامه‌های کاربردی طراحی و ساخت سامانه آموزشی ( نرم افزار) خدمات علمی و فناوری در حوزه محاسبات  و آزمایشگاهی در حوزه نانو / دستگاه اندازه گیری هدایت گرمایی نانو سیالات رشد

  • برچسب ها:
  • واحد فناور
  • دانش بنیان
  • دانشگاه گلستان
  • انرژی
  • معدن
  • مکانیک
  • نانو
  • تکنولوژی
  • نرم افزار
  • آزمایشگاه
تعداد بازدید: 3059