مدیریت امور دانشجویی

ثبت نام وام دانشجويي نيمسال اول 1402-1401

یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱

 

به اطلاع دانشجویان و دانش آموختگان محترم می رساند:

به منظور به روزرسانی اطلاعات و انتقال به سامانه جدید، سامانه فاز 2 صندوق رفاه دانشجویان به همراه پورتال دانشجویی از تاریخ 06 بهمن 1401 به مدت 15 روز از دسترس خارج خواهد شد و در مدت مذکور کلیه عملیات مرتبط با پرداخت و بازپرداخت وام های دانشجویی به صورت موقت، متوقف و پس از انتقال کامل به سامانه جدید هرگونه عملیات جدید و یا ادامه اقدامات سامانه قبلی مانند تشکیل پرونده، ثبت درخواست وام ، واریز  و پرداخت هرگونه بدهی صرفا از طریق سامانه یکپارچه خدمات رفاهی از سر گرفته خواهد شد.

 

لینک خبر مربوطه https://www.swf.ir/fa/news/61/

لازم بذکر است امکان تایید تسویه مربوط به اداره رفاه جهت امور مربوط به صدور گواهی موقت و دانشنامه در پیشخوان سامانه آموزش دانشگاه بعلت از دسترس خارج شدن  سامانه فاز 2 صندوق رفاه میسر نمیباشد. لذا  کلیه امور مربوطه بعد از تاریخ اعلام شده توسط صندوق رفاه سازمان امور دانشجویان امکانپذیر می باشد.

آيين نامه پرداخت و بازپرداخت وام هاي دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم

جدول نوع، مبلغ  اعطای وام های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401

زمان بندی اعطای وام های دانشجویی در نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401

دستور العمل وام ضروری

فرم وام ضروری

آموزش نحوه ثبت نام در پورتال صندوق رفاه

آموزش فرآیند پیش ثبت نام در سامانه صندوق رفاه

فرم سند تعهدنامه محضري با فرمت جديد

سامانه صندوق رفاه http://bp.swf.ir

جهت دریافت وام نیاز است دانشجو در پورتال صندوق رفاه از قسمت ثبت نام دانشجوی جدید ،تشکیل پرونده داده و سپس فرم سند تعهد محضری را با مراجعه به دفتر اسناد رسمی به اتفاق ضامن تنظیم نماید و به امور رفاه تحویل دهد.پرونده تشکیل شده بعد از ارائه مدارک تایید میشود سپس میتوانید وارد پورتال شده و با توجه با جدول زمانبندی درخواست وام دهید.

 

دانشجویان روزانه جهت دريافت وام ،افتتاح حساب در بانک تجارت الزامي مي باشد .لطفا از اعلام يا درج شماره حساب ساير بانك ها در سند تعهد محضري خودداري نماييد.

در صورت تاهل :مدارک مربوط به تاهل کپی اول تا چهارم سند ازدواج کپی  شناسنامه صفحه اول و صفحه مربوط به مشخصات همسر و تصویر کارت ملی و همچنین در صورت داشتن فرزند کپی شناسنامه فرزند لازم به ذکر است

نكته:

 

لازم بذكر است كه وام دانشجويان روزانه پس از بررسي و تاييد دانشگاه جهت پرداخت به صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم ارسال و پس از تاييد صندوق رفاه(دريافت پيامك وام درخواستي شما جهت پرداخت به واحد مالي صندوق ارسال گرديد) بمدت 3 هفته تا 6 هفته بعد به صورت مستقيم توسط صندوق رفاه به حساب دانشجو  واريز مي گردد.

وام شهريه دانشجويان نوبت دوم(شبانه) پس از تاييد و واريز به حساب دانشگاه در سامانه آموزشي ،مالي دانشجو اعمال ميشود.

با توجه به محدود بودن اعتبار اولویت با دانشجویانی می باشد که زودتر اقدام نمایند.

قابل توجه دانشجويان گرامي :

بهمراه سند تعهد محضری تنظیم شده توسط دفترخانه فیش حقوقی و حکم کارگزینی یا حکم بازنشستگی و کپی کارت ملی و صفحه اول شناسنامه ضامن را هم تحویل دهید.

 

 ساعت تماس و پاسخگویی شنبه تا چهارشنبه ساعت 7:30 الی 15     تلفن :01738733333


  • برچسب ها:
  • وام؛دانشجويي؛وام دانشجويي؛نيمسال اول 1402
  • 1401
تعداد بازدید: 16890